Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

6 listopad 2018

VIDEO: 2019 BasketLiga.pl. Game-winner Wieczorkowskiego. Demolka Gdańsk - Slama Jama Sopot

Akcja 2+1 w wykonaniu Łukasza Wieczorkowskiego po podaniu Macieja Landmessera dała Demolce Gdańsk zwycięstwo w niezwykle wyrównanym meczu 1. dywizji pomorskich rozgrywek Środowiskowej Basket Ligi 2018/2019 ze Slamą Jamą Sopot! Obrońcy mistrzowskiego tytułu z Gdańska pokonali co raz lepiej grających sopocian dopiero w ostatniej akcji spotkania (52:49). Zobacz game winnera. Materiał filmowy dostępny jest na youtube na kanale PMEDIA Video.


ZOBACZ - VIDEO: 2019 BasketLiga.pl. Game-winner Wieczorkowskiego. Demolka Gdańsk - Slama Jama Sopot

 

Rozgrywki Środowiskowej Basket Ligi odbywają się od października do maja i toczą się od poniedziałku do piątku. Ponad 70 zespołów w sześciu dywizjach walczy w Trójmieście o miano najlepszego! Dodatkowo w trakcie sezonu rozgrywany jest Puchar Ligi pod nazwą Basket Cup.
Od 2012 roku koszykarze Środowiskowej Basket Ligi występują w europejskich rozgrywkach EABL (brązowe medale w 2015 roku). Zawodnicy nie próżnują także na krajowych parkietach z powodzeniem, broniąc honoru Trójmiasta i Pomorza w polskiej amatorskiej basket lidze PABL (brąz w 2018 roku, mistrz w 2017 i 2015 roku). 

Więcej informacji na www.basketliga.pl oraz na portalach społecznościowych Facebook.com/BasketLigaPL, czy Twitter.com/BasketLigaPL. Dla korzystających z urządzeń mobilnych polecamy aplikację BasketLiga.pl. Materiały wideo dostępne są na kanale PMEDIA Video na YouTube.com. Szczegółowe informacje dostępne pod adresem e-mail: biuro@basketliga.pl, telefonicznie 794-023-023 oraz na chacie Messenger pod linkiem m.me/BasketLigaPL!

źródło: PMEDIA

Pozostałe zdjęcia w galerii

Pokaż wiadomości

Reklama: