Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

27 maj 2018

VIDEO: 2018 BasketLiga.pl. Sii Gdańsk - Space Jam Sopot | Wywiady po półfinale 3. dywizji

Łukasz Szopiński (Space Jam Sopot) i Daniel Sochański (Sii Gdańsk) podsumowują półfinałową rywalizację III dywizji trójmiejskich rozgrywek Środowiskowej Basket Ligi 2017/2018. Materiał filmowy dostępny jest na youtube na kanale PMEDIA Video.


ZOBACZ - VIDEO: 2018 BasketLiga.pl. Sii Gdańsk - Space Jam Sopot | Division 3 Semifinal interview

 

Rozgrywki Środowiskowej Basket Ligi odbywają się od października do maja i toczą się od poniedziałku do piątku. Ponad 70 zespołów w sześciu dywizjach na czterech obiektach sportowych w Trójmieście walczy o miano najlepszego! Dodatkowo w trakcie sezonu rozgrywany jest Puchar Ligi pod nazwą Basket Cup.
Kadra ligi reprezentuje Polskę, występując od 2012 roku w europejskich rozgrywkach EABL (brązowe medale w 2015 roku). Koszykarze Środowiskowej Basket Ligi nie próżnują także na krajowych parkietach z powodzeniem, broniąc honoru Trójmiasta i Pomorza na parkietach polskiej amatorskiej basket lidze PABL (mistrzowski tytuł w 2017 roku, mistrz w 2015 roku). 
Więcej informacji na www.basketliga.pl oraz na portalach społecznościowych Facebook.com/BasketLigaPL, czy Twitter.com/BasketLigaPL. Dla korzystających z urządzeń mobilnych polecamy aplikację BasketLiga.pl. Materiały wideo dostępne są na kanale PMEDIA Video na YouTube.com. Szczegółowe informacje pod e-mail: biuro@basketliga.pl lub telefonicznie 794-023-023.

źródło: PMEDIA

Pozostałe zdjęcia w galerii

Pokaż wiadomości

Reklama: