Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

23 styczeń 2018

VIDEO: 2018 BasketLiga.pl. Emocjonująca końcówka meczu IV dywizji | Eco-Sz Gdańsk - Radio Gdańsk

Eco-Sz Gdańsk na parkietach IV dywizji pomorskich zmagań Środowiskowej Basket Ligi 2017/2018 odniosło 22 stycznia ważne zwycięstwo, pokonując po niezwykle zaciętej walce Radio Gdańsk 38:34 (12:10, 10:5, 9:5, 7:14). Podopieczni Jędrzeja Strumiłło, mimo pressingu ekipy Łukasza Wojtowicza zachowali w końcówce zimną krew, wygrywając z sąsiadem w tabeli. MVP meczu został Marcin Wojciechowski (Eco-Sz), notując 13 eval, 7 pkt, 3 zb, 3 as, 2 prz. W zespole Radia Gdańsk wyróżniał się Michał Benkowski. Materiał filmowy dostępny jest na youtube na kanale PMEDIA Video.


ZOBACZ - VIDEO: Eco-Sz Gdańsk - Radio Gdańsk | Division 4 Highlights
 

Rozgrywki Środowiskowej Basket Ligi odbywają się od października do maja i toczą się od poniedziałku do piątku. Ponad 70 zespołów w sześciu dywizjach na czterech obiektach sportowych w Trójmieście walczy o miano najlepszego! Kadra ligi reprezentuje Polskę, występując od 2012 roku w europejskich rozgrywkach EABL (brązowe medale w 2015 roku). Koszykarze Środowiskowej Basket Ligi nie próżnują także na krajowych parkietach z powodzeniem, broniąc honoru Trójmiasta i Pomorza na parkietach polskiej amatorskiej basket lidze PABL (mistrzowski tytuł w 2017 roku, mistrz w 2015 roku). 
Więcej informacji na www.basketliga.pl oraz na portalach społecznościowych Facebook.com/BasketLigaPL, czy Twitter.com/BasketLigaPL. Dla korzystających z urządzeń mobilnych polecamy aplikację BasketLiga.pl. Materiały wideo dostępne są na kanale PMEDIA Video na YouTube.com. Szczegółowe informacje pod e-mail: biuro@basketliga.pl lub telefonicznie 794-023-023.

źródło: PMEDIA

 

Pokaż wiadomości

Reklama: