Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

11 styczeń 2018

VIDEO: 2018 BasketLiga.pl. Rzut na zwycięstwo. Czarne Konie Gdańsk - Felix Gdańsk | Division 4 Highlights

Kibice mogli obejrzeć 9 stycznia niesamowicie emocjonującą końcówkę meczu IV dywizji trójmiejskich rozgrywek Środowiskowej Basket Ligi 2017/2018. Za sprawą trafienia zza linii 6,75 m Jakuba Rykaczewskiego na 29 sekund przed końcem spotkania Felix Gdańsk powrócił na prowadzenie (41:42). Po serii błędów emocje sięgnęły zenitu i... arcyważny przechwyt zanotował Jakub Miazga. Zawodnik Czarnych Koni Gdańsk uruchomił Rafała Borowca, który tuż przed końcową syreną (0,5 s) dał ekipie pierwsze zwycięstwo (43:42) w sezonie 2017/2018. Materiał filmowy dostępny jest na youtube na kanale PMEDIA Video.


ZOBACZ - VIDEO: Rzut na zwycięstwo. Czarne Konie Gdańsk - Felix Gdańsk | Division 4 Highlights
 

Rozgrywki Środowiskowej Basket Ligi odbywają się od października do maja i toczą się od poniedziałku do piątku. Ponad 70 zespołów w sześciu dywizjach na czterech obiektach sportowych w Trójmieście walczy o miano najlepszego! Kadra ligi reprezentuje Polskę, występując od 2012 roku w europejskich rozgrywkach EABL (brązowe medale w 2015 roku). Koszykarze Środowiskowej Basket Ligi nie próżnują także na krajowych parkietach z powodzeniem, broniąc honoru Trójmiasta i Pomorza na parkietach polskiej amatorskiej basket lidze PABL (mistrzowski tytuł w 2017 roku, mistrz w 2015 roku). 
Więcej informacji na www.basketliga.pl oraz na portalach społecznościowych Facebook.com/BasketLigaPL, czy Twitter.com/BasketLigaPL. Dla korzystających z urządzeń mobilnych polecamy aplikację BasketLiga.pl. Materiały wideo dostępne są na kanale PMEDIA Video na YouTube.com. Szczegółowe informacje pod e-mail: biuro@basketliga.pl lub telefonicznie 794-023-023.

źródło: PMEDIA

Pokaż wiadomości

Reklama: