Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

13 grudzień 2017

Final Four Maxibasketball 45+

Decydujące mecze Final Four trzeciej edycji dywizji Maxibasketball 45+ pomorskich rozgrywek Środowiskowej Basket Ligi odbędą się w czwartek, 14 grudnia. Na kibiców w Hali II LO przy al. Niepodległości 751 w Sopocie czekać będą dwa arcyważne spotkania finałowe - o złoto i brąz! Mały finał rozpocznie się o godz. 20.00. Natomiast pojedynek o tytuł mistrza Pomorza w kategorii wiekowej 45 lat i starsi zaplanowany został na godz. 21.00. Wstęp wolny! 


W meczu o złoto zmierzy się tryumfator premierowej edycji Trec Gdynia Krzysztofa Nawrockiego oraz obrońcy mistrzowskiego tytułu Old Amberball Sopot Wojciecha Bendyka. Po pierwszym spotkaniu prym prowadzą gdynianie (+11), wygrywając pierwszy pojedynek (49:38). W konfrontacji o brązowe medale TKKF Neptun Gdańsk Marka Szatkowskiego walczy z Naj-Allstarsi Sopot Tomasza Mochnacza. W tym starciu spory zapas małych punktów (+47) z pierwszego meczu wypracowali sopocianie (41:88).
 
godz. 20.00 (Mecz o 3. miejsce Maxibasketball 45+) TKKF Neptun Gdańsk - Allstarsi Sopot
godz. 21.00 (Finał Maxibasketball 45+) Trec Gdynia - Old Amberball Sopot
 

Rozgrywki Środowiskowej Basket Ligi odbywają się od października do maja i toczą się od poniedziałku do piątku. Zespoły w sześciu dywizjach na czterech obiektach sportowych w Trójmieście walczą o miano najlepszego! Zawodnicy ligi reprezentują Polskę, występując od 2012 roku w europejskich rozgrywkach EABL. Koszykarze Środowiskowej Basket Ligi nie próżnują także na krajowych parkietach, broniąc honoru Trójmiasta i Pomorza rywalizują w polskiej amatorskiej basket lidze PABL. Więcej informacji na www.basketliga.pl oraz na portalach społecznościowych Facebook.com/BasketLigaPL, czy Twitter.com/BasketLigaPL. Dla korzystających z urządzeń mobilnych polecamy aplikację BasketLiga.pl. Materiały wideo dostępne są na kanale PMEDIA na YouTube. Szczegółowe informacje pod e-mail: biuro@basketliga.pl lub telefonicznie 794-023-023507-41-82-83.

źródło: PMEDIA

Pozostałe zdjęcia w galerii

Pokaż wiadomości

Reklama: