Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

3 grudzień 2017

Koszykarskie Mikołajki 2018, czyli Środowiskowa Basket Liga w 9. tygodniu rozgrywek

Wszystkich miłośników pomarańczowej piłki czeka 7. edycja Tygodnia Koszykarskich Mikołajek z pulą nagród 1 tys. złotych!
W dziewiątym tygodniu pomorskich zmagań zaplanowanych zostało 19 spotkań, w przerwach których odbędą się konkursy z nagrodami oraz zostaną uhonorowani zawodnicy MVP. W dniach 4-8 grudnia na parkiet wybiegną pierwszoligowcy, drugoligowcy, trzecioligowcy, czwartoligowcy oraz koszykarze dywizji Maxibasketball 35+ a zawodnicy dywizji Maxibasketball 45+ rozegrają swoje pierwsze spotkania Final Four. Rywalizacja w Środowiskowej Basket Lidze w sezonie 2017/2018 toczy się na czterech sportowych obiektach w Trójmieście. Tym razem swoje podwoje otworzą - Hala 100-lecia Sopotu przy ul. Goyki 7 w Sopocie, Hala Gimnazjum nr 2 Sopot przy ul. Wejherowskiej 1, Hala SP nr 9 Sopot przy ul. Kolberga 15 oraz Hala II LO Sopot przy al. Niepodległości 751. Wstęp wolny! 


Organizację 7. edycji Tygodnia Koszykarskich Mikołajek wspiera firma Trefl S.A. - wiodący producent gier planszowych w Polsce i jeden z największych producentów puzzli w Europie oraz Pmedia - jeden z głównych sponsorów koszykarskich rozgrywek.
 
Środowiskowa Basket Liga 2017/2018 - Terminarz 9. tygodnia spotkań:
 
godz. 19.30 (dywizja Maxibasketball 35+) Amberball Sopot - TS Ciumaki Gdańsk
godz. 20.30 (dywizja Maxibasketball 35+) Dream Team Gdańsk - Sopot Team
 
godz. 19.00 (II dywizja) 80ers Gdańsk - Sii Gdańsk
godz. 20.00 (II dywizja) WuTeam Gdańsk - Luksusowi Sopot
godz. 21.00 (II dywizja) TG Sokół Gdańsk - ADVA Optical Networking Gdynia
 
godz. 19.00 (III dywizja) ATR Gdańsk - IHS Markit Gdańsk
godz. 20.00 (I dywizja) Demolka Gdańsk - ADVA Looney Tunes Gdańsk
godz. 21.00 (I dywizja) Nieobliczalni Gdynia - Wejherowski Pakiet

godz. 20.10 (I dywizja) Slama Jama Sopot - Poppers Sopot
godz. 21.10 (I dywizja) Victus Apartamenty Sopot - Old Dirty Bastards Trójmiasto
 
godz. 19.00 (IV dywizja) Allstarsi Sopot - Felix Gdańsk
godz. 20.00 (IV dywizja) Czarne Konie Gdańsk - Chaos Kontrolowany Kartuzy
godz. 21.00 (III dywizja) GetResponse Monsters Gdańsk - Alior Bank Gdańsk
 
godz. 19.00 (Maxibasketball 35+) Młodzi Inaczej Gdańsk - Southern Boars Gdańsk
godz. 20.00 (Pierwszy mecz o 3. miejsce Maxibasketball 45+) TKKF Neptun Gdańsk - Allstarsi Sopot
godz. 21.00 (Pierwszy mecz finałowy Maxibasketball 45+) Trec Gdynia - Old Amberball Sopot

godz. 19.00 (II dywizja) Fireball Gdańsk - Seksowny Oddział Uderzeniowy Gdańsk
godz. 20.00 (II dywizja) Korest Sopot - Abaga Team Gdynia
godz. 21.00 (III dywizja) Amber Seagulls Sopot - Banda Gdańsk
 
Rozgrywki Środowiskowej Basket Ligi odbywają się od października do maja i toczą się od poniedziałku do piątku. Zespoły w sześciu dywizjach na czterech obiektach sportowych w Trójmieście walczą o miano najlepszego! Zawodnicy ligi reprezentują Polskę, występując od 2012 roku w europejskich rozgrywkach EABL. Koszykarze Środowiskowej Basket Ligi nie próżnują także na krajowych parkietach, broniąc honoru Trójmiasta i Pomorza rywalizują w polskiej amatorskiej basket lidze PABL. Więcej informacji na www.basketliga.pl oraz na portalach społecznościowych Facebook.com/BasketLigaPL, czy Twitter.com/BasketLigaPL. Dla korzystających z urządzeń mobilnych polecamy aplikację BasketLiga.pl. Materiały wideo dostępne są na kanale PMEDIA na YouTube. Szczegółowe informacje pod e-mail: biuro@basketliga.pl lub telefonicznie 794-023-023507-41-82-83.

źródło: PMEDIA

Pozostałe zdjęcia w galerii

Pokaż wiadomości

Reklama: