Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

13 wrzesień 2017

Końcówka zapisów do Środowiskowej Basket Ligi 2017/2018.

Zgłoś swoją drużynę do rozgrywek!

Drużyny chętne wypróbowania swoich sił na trójmiejskich parkietach w sezonie 2017/2018 mogą zgłaszać się telefonicznie 794-023-023, 507-41-82-83 lub mailowo biuro@ligasrodowiskowa.pl. Zmagania toczyć się będą w sześciu klasach rozgrywkowych - I, II, III, IV dywizja oraz wśród oldbojów w dwóch dywizjach Maxibasketball w kategorii wiekowej - 35 lat i starsi oraz w kategorii 45 lat i starsi (decyduje rocznik). W trakcie ligowego sezonu drużyny będą miały okazję rywalizacji o Puchar Ligi - Basket Cup. 

Formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie internetowej pod zakładką Informacje > Download lub może zostać wysłany mailem na adres zwrotny. Jeśli szukasz zawodników do swojej drużyny albo szukasz zespołu, to możesz dodać ogłoszenie na Forum Środowiskowej Basket Ligi.

Ubiegłoroczne zespoły czas na potwierdzenie swojego akcesu mają do 15 września, natomiast nowe drużyny zgłosić się mogą do 24 września.


Rywalizacja na parkietach Środowiskowej Basket Ligi toczy się od października do maja w dwóch rundach - faza grupowa oraz play-off. Spotkania rozgrywane są w dni robocze w godzinach wieczornych 19.00-22.00 na czterech obiektach sportowych w Trójmieście

W trakcie meczów prowadzone są pełne statystyki indywidualne oraz drużynowe. Przejrzysta prezentacja danych meczowych na stronie rozgrywek pozwala na analizę i szybkie porównanie zespołów, zawodników oraz dostęp do rankingu i rekordów zarówno z aktualnego sezonu jak i 7-letniego archiwum. Za sprawą współpracy z agencją fotograficzną PMEDIA na stronie ligi publikowane są bogate fotogalerie. Z kolei kanał Pmedia Video udostępnia skróty filmowe wybranych meczów. Wieści z parkietów Ligi Środowiskowej dostępne są także pod zakładką Informacje > Media o nas.

Zobacz - FORUM LIGI - DRAFT - Znajdź zespół lub dokoptuj gracza do swojej drużyny - kliknij tutaj!

Więcej informacji znaleźć można na stronie głównej 
www.basketliga.pl oraz na portalach społecznościowych Facebook.com/BasketLigaPL, czy Twitter.com/BasketLigaPL. Dla korzystających z urządzeń mobilnych polecamy aplikację BasketLiga.pl. Materiały wideo dostępne są na kanale PMEDIA na YouTube. Szczegółowe informacje dostępne są drogą elektroniczną biuro@basketliga.pl oraz telefonicznie 794-023-023, 507-41-82-83

 

Pokaż wiadomości

Reklama: