Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

30 maj 2017

FOTO: 2017 BasketLiga.pl - dywizja Maxibasketball 35+. Stare Byki Trójmiasto - Dream Team Gdańsk

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu dywizji Maxibasketball 35+ pomorskich rozgrywek Środowiskowej Basket Ligi w sezonie 2016/2017. Wszystkie fotogalerie z pierwszej, drugiej, trzeciej, czwartej dywizji oraz dywizji Maxibasketball można znaleźć, wybierając zakładkę Foto na stronie głównej www.Basketliga.pl lub klikając poniżej zamieszczony bezpośredni link.


Natomiast na facebooku Ligi Środowiskowej znajdują się jedynie wybrane zdjęcia. Fotorelacje z rozgrywek przygotowuje wieloletni partner ligi - PMEDIA Foto.

STATYSTYKI Z MECZU: Stare Byki Trójmiasto - Dream Team Gdańsk 48:92


ZOBACZ INNE FOTOGALERIE - KLIKNIJ TUTAJ


Rozgrywki Środowiskowej Basket Ligi odbywają się od października do maja i toczą się od poniedziałku do piątku. W sześciu dywizjach na czterech obiektach sportowych w Trójmieście o miano najlepszego na Pomorzu walczy 77 zespołów. Zawodnicy ligi reprezentują Polskę, występując od 2012 roku weuropejskich rozgrywkach EABL. Koszykarze Środowiskowej Basket Ligi nie próżnują także na krajowych parkietach, broniąc honoru Trójmiasta i Pomorza rywalizują w polskiej amatorskiej basket lidze PABL. Więcej informacji na www.basketliga.pl oraz na portalach społecznościowych Facebook.com/BasketLigaPL, czy Twitter.com/BasketLigaPL. Dla korzystających z urządzeń mobilnych polecamy aplikację BasketLiga.pl. Materiały wideo dostępne są na kanale PMEDIA na YouTube. Szczegółowe informacje pod e-mail: biuro@basketliga.pl lub telefonicznie 794-023-023.
 

źródło: PMEDIA, Platforma Medialna

Pokaż wiadomości

Reklama: