Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

6 październik 2016

Końcówka zapisów do Środowiskowej Basket Ligi 2016/2017. Dołącz do IV dywizji oraz dywizji Maxibasketball 40+.

Akces do tegorocznych zmagań w Środowiskowej Basket Ligi zgłosiły 72 zespoły. Trwają jeszcze tylko zapisy do IV dywizji oraz dywizji Maxibasketball 40+. Drużyny chętne wypróbowania swoich sił na trójmiejskich parkietach w sezonie 2016/2017 mogą zgłaszać się telefonicznie 794-023-023 lub mailowo biuro@ligasrodowiskowa.pl. Zmagania toczyć się będą w siedmiu klasach rozgrywkowych - I, II, III, IV dywizja oraz wśród oldbojów w trzech dywizjach Maxibasketball w kategorii wiekowej - 35 lat i starsi, 40 lat i starsi oraz w kategorii 45 lat i starsi (decyduje rocznik). W trakcie ligowego sezonu drużyny będą miały okazję rywalizacji o Puchar Ligi - Basket Cup.

Jak co roku koszykarze wyższych klas rozgrywkowych nowy sezon rozpoczynają w październiku. Mistrzowskiego tytułu bronić będą zawodnicy Demolki Gdańsk. Z kolei honoru Maxibasketball 35+ broni aktualny wicemistrz Polski - Dream Team Gdańsk. Najlepszym w konfrontacji Maxibasketball 45+ był w ubiegłym roku Trec Gdynia.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie internetowej pod zakładką Informacje > Download lub może zostać wysłany mailem na adres zwrotny. Jeśli szukasz zawodników do swojej drużyny albo szukasz zespołu, to możesz dodać ogłoszenie na Forum Środowiskowej Basket Ligi.

Rywalizacja na parkietach Środowiskowej Basket Ligi toczy się od października do maja w dwóch rundach - faza grupowa oraz play-off. Spotkania rozgrywane są w dni robocze w godzinach wieczornych 19.00-22.00 na pięciu obiektach sportowych w Trójmieście.

W trakcie meczów prowadzone są pełne statystyki indywidualne oraz drużynowe. Przejrzysta prezentacja danych meczowych na stronie rozgrywek pozwala na analizę i szybkie porównanie zespołów, zawodników oraz dostęp do rankingu i rekordów zarówno z aktualnego sezonu jak i 7-letniego archiwum. Za sprawą współpracy z agencją fotograficzną PMEDIA na stronie ligi publikowane są bogate fotogalerie. Z kolei kanał Pmedia Video udostępnia skróty filmowe wybranych meczów. Wieści z parkietów Ligi Środowiskowej dostępne są także pod zakładką Informacje > Media o nas.

Zobacz - FORUM LIGI - DRAFT - Znajdź zespół lub dokoptuj gracza do swojej drużyny - kliknij tutaj!

Zobacz TAKŻE - Dołącz do Środowiskowej Basket Ligi. Ruszają zapisy na nowy sezon 2016/2017!

Więcej informacji znaleźć można na stronie głównej www.basketliga.pl oraz na portalach społecznościowych Facebook.com/BasketLigaPL, czy Twitter.com/BasketLigaPL. Dla korzystających z urządzeń mobilnych polecamy aplikację BasketLiga.pl. Materiały wideo dostępne są na kanale PMEDIA na YouTube. Szczegółowe informacje dostępne są drogą elektroniczną biuro@basketliga.pl oraz telefonicznie 794-023-023.

źródło: Platforma Medialna

Pokaż wiadomości

Reklama: