Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

27 wrzesień 2016

Przedsezonowe spotkanie kapitanów w Hotelu Europa w Sopocie

Spotkanie kapitanów zakwalifikowanych zespołów pierwszej, drugiej, trzeciej, czwartej dywizji oraz dywizji Maxibasketball 35+ i 45+ rozgrywek Środowiskowej Basket Ligi odbędzie się w dniach 29-30 września 2016 roku. Przedstawiciele pomorskich klubów spotkają się w prestiżowym Hotelu Europa w Sopocie, położonym w samym sercu Trójmiasta. O szczegółach kapitanowie zostali poinformowani pocztą elektroniczną. Spotkanie skierowane wyłącznie do prezesów, kapitanów i trenerów zespołów I, II, III i IV dywizji oraz dywizji Maxibasketball 35+ i Maxibasketball 45+.

Podobnie jak w latach poprzednich konfrontacja toczyć się będzie w sześciu dywizjach. Zmagania Środowiskowej Basket Ligi 2016/2017 w czwartek, 6 października zainaugurują w Sopocie koszykarze dywizji Maxibasketball, gdzie rozpocznie się rywalizacja w dwóch kategoriach wiekowych 35 lat i starsi oraz 45 lat i starsi (decyduje rocznik). Mecze ligowe rozgrywane będą na czterech obiekatach sportowych w Trójmieście od października do końca maja. W trakcie sezonu zespoły będą miały okazję powalczyć po raz piąty o Puchar Ligi - Basket Cup.

Hotel Europa w Sopocie od trzech lat jest partnerem Środowiskowej Basket Ligi. Obiekt mieszczący się przy al. Niepodległości 766 usytuowany jest w centrum Sopotu, przy głównej trasie biegnącej z Gdańska do Gdyni i zaledwie 350 metrów od popularnej ulicy Bohaterów Monte Cassino. Hotel oferuje klasycznie urządzone pokoje z bezpłatnym WiFi oraz telewizorem z dostępem do kanałów kablowych. Codziennie rano w jadalni serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Doskonałym miejscem na relaks jest sauna. W czynnej przez całą dobę recepcji można zamówić usługi prania i prasowania odzieży. Hotel Europa znajduje się 10 minut spacerem od słynnego molo oraz 5 minut spacerem od sopockiego dworca kolejowego. Opera Leśna oddalona jest od obiektu o 2,6 km. Górny Sopot to świetny wybór dla osób szukających rozrywki w kategoriach: Jedzenie, Relaks i Życie nocne.

ZOBACZ TAKŻE - Dołącz do Środowiskowej Basket Ligi. Ruszają zapisy na nowy sezon 2016/2017!

ZOBACZ TAKŻE - Zmierz się w Środowiskowej Basket Lidze! Rusza nowy sezon 2016/2017. Oldboje jadą na Mistrzostwa Polski!

Informacje dostępne są na stronie głównej www.basketliga.pl oraz biuro@ligasrodowiskowa.pl, tel. 794-023-023 i na portalach społecznościowych FacebookTwitterVK.

źródło: Platforma Medialna

Pokaż wiadomości

Reklama: